0

#15 – Kristýna Š.

proměna kristýna š

Je tam změna postavy? Ano… je… veliká. Nejvíc mě však těší to, co není na obrázku vidět. Změna myšlení! Musím Kristu pochválit, protože za 2 měsíce udělala obrovský kus práce! Nejen však změnou postavy, ale hlavně zlepšením psychiky a postoje k jejímu tělu! V tomto případě vás nechci zatěžovat nějakým dlouhosáhlým odstavcem, protože si hlavně přečtěte to, co napsala klientka. Napsala to opravdu skvěle!

A Kristy?! Jsem moc rád, že s tebou mohu spolupracovat! Opravdu jsi mě překvapila!

Co na to klient?


Ani přesně nevím, co a kdy se ve mně zlomilo, že jsem se odhodlala Romanovi o jídelníček napsat, jelikož o nějaké zhubnutí a zpevnění se snažím už celkem dlouho. Asi mě k tomu nakoply jeho příspěvky a recenze klientů, kteří vypadali spokojeně a fantasticky. Oproti svým vrstevnicím jsem dost vysoká a tudíž kdykoliv se začala rozebírat váha, nebyla jsem nikdy moc nadšená.. Hrozně moc mých kamarádek mi říkalo, že mám větší váhu, protože jsem vyšší a že mám „težké kosti“ a že vypadám dobře. Ale já moc dobře věděla, že to tak není. Proto když jsem jídelníček dostala, moc lidem jsem to ze začátku neříkala, protože jsem nepotřebovala poslouchat řeči typu: ty držíš dietu? Ježiš proč jako?..

Člověk by měl v prvé řadě začít sám se sebou, naučit se mít rád a říkat si to pořád dokola (samozřejmě ve zdravé míře). A to je hlavně to, co mě Roman naučil. Mít se ráda, protože všechno je jenom o hlavě. Pokud teď budu opakovat Romana, tak se omlouvám, ale je to prostě pravda, pokud si budete říkat, že jste tlustá, že stejně nikdy neshodíte a budete čekat, že to půjde hned samo i bez pohybu, tak ne. Co do toho dáš, to se ti vrátí. A nemáš se na co vymlouvat, je to jenom o tvém přístupu. Nebudu tady říkat, že jsem si nikdy neudělala „cheat day“, nebo že jsem během těch 3 měsíců nedala sladké do pusy, to vůbec. Ale trestat se za každou dobrotu, kterou si dopřeju? Tím spíš po ní přiberu.

Také jsem pochopila, že cvičit jenom jednu partii, aby vypadala dobře, je taky blbost. Protože všechno souvisí se vším, všechno spolu spolupracuje. Roman mi kdykoliv se vším vyhověl, několikrát mi jídelníček změnil a dokáže i nakopnout a podpořit. 🙂 Dokázala bych toho napsat asi i daleko víc, ale tohle si myslím v krátkosti stačí. Jenom bych chtěla hrozně poděkovat Romčovi za trpělivost a skvěle odvedenou práci, svému příteli, který mě ve všem podporoval a taky hlavně mojí kamarádce Simči, která má jídelníček taky a doufám, že se tady za chvíli objeví i její proměna.

Leave a Reply