0

#16 – Aneta Majerčíková

Proměna -7kg

Anet mám pod svými křídly asi 15 týdnů. Hned po prvních zprávách co jsme si napsali, mi bylo jasné, že bude trošku oříšek. Několik kilogramů shodila svépomocí a ocitla se ve slepé uličce, kdy už nevěděla kam dál. Snažil jsem se samozřejmě poradit, jak jen to šlo, ale necítil jsem v ní, že by měla ke mě ze začátku nějakou velkou důvěru. Bylo vidět, že je opatrná a bojí se, co na ni bude po minulých zkušenostech čekat. Nakonec se mi ji povedlo nějakým způsobem přesvědčit, ať mi 100% důvěřuje a to byl ten zlom, kdy se mi s ní začalo perfektně spolupracovat. Po pár týdnech dodržování přicházely první výsledky a začalo docházet na má slova. Oba jsme byli velmi šťastní, že jsme si k sobě tu cestu našli a že mé rady a doporučení fungují. Anet jsem se snažil vždy vyjít vstříc. Jídelníček jsme obměňovali, zařazoval jsem někdy i nezvyklé potraviny a dělal vše pro to, ať je Anet spokojená! 15 týdnů je taková normální doba, za kterou tuhle proměnu udělala. Neříkám, že by to možná nešlo ještě o nějaký ten týden zkrátit a transformaci urychlit, ale mám to dělat na úkor toho, že klient pak nebude spokojený s tím, co v jídelníčku má a snížit tak šanci na úspěch? 🙂

Myslím si, že ne! Zvolili jsme správnou cestu a já jsem moc rád, že nám spolupráce takto funguje! Naučila se toho opravdu hodně a nyní už si dokonce zvládá jídlo nějakým způsobem regulovat sama! Cvičení je pro ni radost a jde vidět, že už to nedělá jen z donucení, aby zlepšila svůj fyzický stav, ale že to dělá už s nějakým návykem, který ji pozitivně ovlivňuje psychiku! Zkrátka stalo se to součástí jejího života a řekl bych, že tenhle styl ji velmi baví!

Anet o mě dokonce několikrát napsala na jejím blogu fitfiveminutes.blogspot.cz
Facebook: Fit Five Minutes

Děkuji Ti za spolupráci !

Co na to klient?


Nikdy jsem nebyla zrovna moc hubená, spíše naopak. Moje váha se pohybovala kolem 80 kg a tajně jsem snila, že jednou budu mít tu vysněnou váhu, ale nevěřila jsem tomu. Opravdu jsem to brala jako sen – nebylo to reálné. Když se mi potom váha dostala na 84 kg, sedla jsem si a řekla si, že s tím musím něco udělat. Začala jsem cvičit, líp se stravovat a během několika let jsem zvládla zhubnout několik kilo. Vždy jsem cvičila doma, ale po tom, co jsem začala chodit do posilovny se mi opět povedlo něco málo shodit. Bylo mi ale jasné, že se budu muset brzy obrátit na nějakého odborníka, zařídit si nějaký jídelníček, podle kterého se budu stravovat, protože se už dlouho dobu nějaký progress nekonal. Přítel měl skvělé výsledky a mě rozčilovalo, že dřu, ale nic se neděje.

Měla jsem 68 kg a pamatuji si, že na mě na facebooku vyskočil odkaz na Romanovi stránky. Prolezla jsem si veškeré proměny, přečetla články a odhodlala se Romanovi napsat. Hodně jsem váhala, protože když jsem tehdy měla jeden jídelníček od jedné slečny, moc mi nevyhovoval a proto jsem i dlouho přemýšlela, jestli si jídelníček od Romana vzít nebo nevzít. Dnes jsem neskutečně ráda, že jsem si jídelníček od Romana nechala udělat. Naučil mě se stravovat mnohem líp, přestala jsem se bát jídla a pomohl mi zhubnout 7 kg, se kterými jsem bojovala strašně dlouho.

Neskutečně mi pomohl a on to dost dobře ví. Na mém blogu jsem ho vychválila hned v několika článcích a doporučovala ho ostatním. A proč? Protože byl jediný, který mi dokázal pomoci. Kdybych se dnes mohla vrátit a poradit si v tu chvilku, když jsem váhala, jestli si mám jídelníček nechat udělat nebo ne – poradila bych si, ať ho vezmu, ať o tom nepřemýšlím a udělám to hned, protože to budete nejlepší zkušenost, která mi bude v roce 2016 dána. Pomohl mi splnil ten sen, o kterém jsem na začátku psala. Mám 60 kg a to díky němu. Jsem se sebou spokojená a jsem hlavně šťastná. Už jen zapracovat na nějakých těch svalech, ať nejsem sama kost. Romane? 😀

Leave a Reply