0

#14 – Lukáš Kročák

Lukáš Kročák shodil 10kg

“Z vlastních zkušeností říkám, že pokud napíšu jídelní plán chlapovi, tak to je většinou opravdu fofr! 1. měsíc a je dole 5kg -> 2. měsíc a jsou dole další 3kg -> 3. měsíc a další 2kg a chlap je neustále spokojený! A proč to tak je? Chlap prostě dostane plány, nic neřeší a jede podle nich!”

Tak tohle je citace z jednoho příspěvku, který jsem kdysi napsal. Musím říct, že Lukáš je ukázkovým příkladem toho, co člověk dokáže, když se kousne, neohlíží se a jde si za svým cílem! Absolutně jsem nechápal, když mi Lukáš poslal tyto fotky a já je dal k sobě. 2 měsíce a 10kg dole? Je jasné, že postavu to změní, ale koukněte, jak to změnilo i obličej! Omládl minimálně o 5 let! Lukáš do toho šel zkrátka na 110%. Cvičení se stalo koníčkem, strava se stala samozřejmostí! Právě proto hravě shodil 10kg! Hluboká poklona, Lukáši!

Co na to klient?


Jednoho dne jsem si řekl: „A dost, žádné své jídelníčky už nebudu zkoušet.“ Zkusím se s někým poradit, protože za zkoušku nic nedám. Jedna kamarádka mi navrhla právě Romana, protože je spokojená s odezvou a výsledky. Ze začátku jsem opravdu váhal, ale řekl jsem si, že když to pomáhá kamarádce, tak proč by to nemohlo pomáhat mě!

Tak jsem napsal Romanovi a položil se do toho s plnou parádou. Popsal jsem můj problém, detailně jsme rozebrali mé stravovací návyky apod… Celou důvěru jsem vložil do jeho rukou. Odezva byla rychlá, a já za chvíli měl svůj jídelníček. Roman mi doporučil i nějaké doplňky výživy a já nebyl vůbec proti.

Po krátké době, zhruba tak týden, jsem se začal cítit lépe. Zmizel pocit únavy a přestal jsem se cítit nafouklý jak balón. Šel jsem dál a dál… a po 14 dnech jsem na sobě začínal pozorovat změny, které mě začaly hnát kupředu.

Nebudu tvrdit, že ty začátky jsou snadné, ale zkuste to vydržet. Je to všechno o tom chtít něčeho dosáhnout a mít pevnou vůli! Pokud chcete shodit, tak o tom jen nemluvte a začněte konat!

Pro mě bylo důležitým faktorem si najít parťáka, který se mnou bude chodit cvičit, běhat a popřípadě plavat a který zvládne snášet mé změny nálad. To se nakonec povedlo 😀

Jinak bych chtěl tímto také poděkovat Romanovi za jeho přístup a trpělivost při odpovědích na mé dotazy.

Leave a Reply