Jídelní plány na míru

Jídelní plán na míru

Můžeš dřít jako blázen, ale pokud se nebudeš správně stravovat, velkých výsledků nikdy nedosáhneš. Ať už chceš shodit či nabrat, vždy v tom bude hrát zásadní roli právě jídlo. Lidé se v začátcích cvičení zajímají zejména o to, jaký si koupit protein nebo jiný doplněk, místo toho, aby si nechali sestavit jídelníček, který jim vytvoří absolutní základ v cestě za jejich vysněnou postavou.

Jídelní plán sestavuji na podkladech dotazníku, který vyplníš. Není to tak, že dostaneš jídelníček a zdar. Kdykoliv ti nebude cokoliv jasné, budeš potřebovat s čímkoliv pomoc nebo cokoliv upravit, tak napíšeš! Nemám vůbec problém jídelní plán klientům jakkoliv upravovat tak, aby vyhovoval jeho potřebám a změnám postavy!


A co online-coaching?

Je služba, kterou nabízí spousta trenéru zároveň s jídelníčkem na určitě období. Funguje většinou na způsob nějaké měsíční platby, kdy se bude trenér klientovi v daném období bude věnovat po zprávách aj. Přemýšlel jsem, jestli tuhle službu mám začít také nabízet, ale ono vlastně není třeba, protože takový “online-coaching” nabízím jako součást jídelníčku.

Jak jsem řekl v odstavci výše. Pokud budeš mít jakýkoliv problém, nebude ti cokoliv vyhovovat, budeš potřebovat s čímkoliv poradit, tak napíšeš. Jsem moc rád, když dává klient pravidelně vědět, jak mu to jde. Když vidím, že se snaží, že maká, tak nemám vůbec problém s ním spolupracovat tak dlouho, jak bude potřebovat. Samozřejmě bez toho, abych si bral nějakou měsíční sazbu!

V opačném případě se mi samozřejmě moc nelíbí, když se mi klienti ozvou třeba až po několika měsících.

Pokud se rozhodneš, že se budeš chtít stát mým klientem, tak chci, ať se nikdy nebojíš napsat!