Služby

sluzby

Proč právě já?

1.Baví mě to – Tohle je asi hlavní důvod. Nedělám to, protože musím, ale dělám to, protože mě to baví! Nevytvářím plány s negativním pocitem „ach jo, už zase“. Těším se z toho, že zase něco vymyslím, a že někomu pomůžu. Člověk má dělat to, co ho baví. To já dělám!!!

2.Vždy odpovím – Nikdy se nestalo, že bych na nějakou zprávu neodpověděl (pokud ano, omlouvám se, úmysl v tom nebyl, možná jsem to jen přehlédnul).

3.Plány člověku přizpůsobím – Je mi jedno, že pracujete na směny. Nevadí mi, že vám něco nechutná. Snažím se vždy plán vytvořit tak, aby člověku co nejvíce sednul.

4.Rychlost – za 24-72 hodin jsou většinou vaše plány hotové. Snažím se práci neodkládat. Občas to může trvat déle, ale je to opravdu výjimečně. Někdy prostě člověk neví, kde mu hlava stojí a některé věci musí odložit.

5.Bez hladovění a s běžnými surovinami – Jídla je v plánu dost a používám k tomu obyčejné, snadno dostupné suroviny. Nebudu do vás cpát nějaké koktejly. Budete jíst a nebudete se trápit hlady. Kdo bude však chtít doplňky výživy (někdy je to vhodné), rád mu je doporučím.

6.Úprava – Chápu, že někdy může mít plán nějaké mouchy. Vy napíšete, já upravím.

7.Varianty – Nepíšu jídelní plány tak, že v pondělí budeš jíst tohle a úterý zase tohle. Napíšu několik variant a vy si sami vybíráte, jaké jídelníčky v daný den budete držet. Můžete tak třeba jet jednu variantu jídelníčku 3 dny po sobě. Takže si navaříte dopředu a ušetříte spoustu času i peněz.

8.Dlouhodobá spolupráce – Tohle je spíš ve vaší režii. Nemůžu myslet na vás všechny, ale jsem velice rád, když mě informujete! Čím víc o vás budu vědět, tím líp vám můžu plány přizpůsobovat. Vůbec se nezlobím, když mi často psáváte. Naopak, mám radost, že makáte a zajímáte se!

9.Dotazníky a konzultace online – Není nutné se vidět, protože někdy to ani moc reálné není, když je člověk na druhé straně republiky nebo v zahraničí. Budu-li to mít černé na bílém, vždy něco vymyslím a najdeme cestu k tomu, jak plány přizpůsobit.

10.Tréninkové plány na domácí cvičení – Někdo je třeba hodně vytížený a do posilovny se nedostane. Vymyslím vám něco, co budete moc cvičit doma. Pokud budete mít nějaké domácí vybavení, zakomponuji ho tam!