Terezia COMPANY – zdraví prospěšné houby a rostliny

Terezia COMPANY - zdraví prospěšné houby a rostliny

Proč právě tato firma?

Jsem člověk si procházel opravdu složitým obdobím, kdy mě svazovala má imunita. V jednu dobu jsem musel brát kortikoidy a od té doby byla má imunita velice špatná. Jakožto sportovci, co se často připravuje na závody a dává do toho opravdu vše, se mi často stávalo, že jsem byl každou chvíli nemocný. Odnášelo to mé tělo samozřejmě jak po fyzické, tak hlavně po psychické stránce. Bylo to utrpení, když jste se připravovali na závody, těšili se a pak během přípravy onemocněli. Nějaké přecházení nemoci v mém případě nepřipadalo v úvahu, takže bylo většinou po závodě.

Už jsem si nevěděl rady. Klasická doporučení pro lepší imunitu prostě nepomáhala a doktoři mi také nic moc neporadili. Jednou se ke mě dostala hlíva ústřičná, právě od firmy Terezia, kterou mi doporučila maminka mé přítelkyně. Nebudu vám lhát, že jsem hlívě nevěřil. Kdyby to mělo fungovat, tak mi to přece poradí doktor. Uběhl však měsíc, dva, tři a já nebyl nemocný! Věřte, že pro člověka, co byl nemocný každý měsíc, to bylo něco nevídaného! Začal jsem se o hlívu více zajímat, četl různé reference, názory a příběhy. Každý byl s tímto produktem velice spokojený a spousta lidem právě hlíva pomohla! Tím jsem se ujistil, že za mé zlepšení mohl opravdu tento produkt a rozhodl jsem se, že napíšu Terezia COMPANY děkovný email. Také jsem lehce nastínil můj příběh, napsal, co dělám a zeptal jsem se, zda by neměli zájem se mnou spolupracovat. Za zeptání nic nedám a vzhledem k tomu, že do svého sportu peníze jen investuji, tak pár stovek, co za tyto produkty ušetřím je pro mě opravdu hodně! Byla to první společnost, kterou jsem oslovil s nějakou spoluprací a byl jsem opravdu překvapený, že to vyšlo!

Nebojte se vyzkoušet přírodní produkty!

Není to jen hlíva, ale je to spousta dalších léčivých rostlin a hub, které mohou vyřešit různé problémy, které vás trápí, případně pomoci k lepším výkonům ve sportu. Každý trpíme něčím jiným, takže dávat na nějaká obecná doporučení tady asi nejde. Rozepíšu však produkty, co užívám já pro podporu imunity a také výkonu. Nebojte se podívat na webovou stránku www.terezia.eu a ty produkty si projít!

Produkty, co užívám

Produkty Terezia Company

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi

Pro mě je to jeden z nejdůležitějších doplňků, na který nedám dopustit. Skvěle podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, posiluje činnost srdce a zlepšuje oběhový systém. Zároveň podporuje metabolismus a zlepšuje činnost trávicího traktu. Také napomáhá snižovat únavu a pomáhá přispívat k lepšímu fyzickému stavu. Hlívu užívám již několik let po 2 kapslích denně. Pokud je nějaké chřipkové období, tak zvedám dávku na 4 kapsle denně.

Cordyceps active

Píše se, že pomáhá zlepšovat sílu a vytrvalost při sportovních výkonech. Jelikož poznávám na sobě rozdíly při suplementaci nějakého přípravku a zároveň jsem těžko ovlivnitelný texty, co se k produktům píší, aby se lépe prodávaly, tak jsem se rozhodl Cordyceps otestovat. Užíval jsem jej 3 měsíce a pak jej na další 2 měsíce vysadil. Už při nasazení Cordycepsu jsem cítil, že je něco jinak. Bylo to zrovna v době, kdy jsem míval dvoufázové tréninky a oproti stejnému období v minulém roce jsem se cítil o hodně lépe. Výkon byl opravdu o poznání lepší a energie jsem měl opravdu hodně! Podobné pocity a výsledky popisoval i můj kamarád, co Cordyceps užíval, takže očividně má tento produkt něco do sebe. Pokud si někdo Cordyceps pořídíte, tak budu rád, když mi napíšete, jaké účinky na vás měl!

Houbové Quarteto s Reishi

Pokud je člověk často ve stresu, tak mu tento produkt pomůže. Zlepšuje totiž adaptibilitu na stres, stimuluje duševní funkce a povzbuzuje tělo. Stres je velikým problémem, který ovlivňuje celkové duševní zdraví a měli bychom se mu vyhýbat. Pokud se ve stresu často vyskytujete, tak se nebojte po houbovém quartetu sáhnout. Tento produkt je navíc obohacený o reishi, takže opět podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a zlepšuje oběhový systém.

Vegi Vegi

Sice se jedná jen o koření, ale já jej tady musím zmínit. Byl jsem hodně zvyklý na klasickou vegetu, kterou jsem přidával do jídla docela často. Není to zrovna jedna z nejzdravějších věcí, jelikož je plná éček a obsahuje glutaman sodný. Co jsem objevil Vegi Vegi, které právě tyto škaredé věci neobsahuje, tak jsem na ni přešel a nepoznávám rozdíl! Používám do rýži, těstovin a salátů… nebo do popcornu

Terezia nabízí ovšem i zdravé varianty jiných typů koření.

A co jsou zázvorky?

Ti bystřejší z vás si možná všimli, že na fotce je ještě jeden produkt – Zázvorky. Jedná se o multivitamínové želatinky (obohacené o zázvor a rakytník), které už nikdy nechci 😀 . Doporučená denní dávka jsou 2 želatinky, ale nám s přítelkyní se ten balíček povedl zpracovat za 3 dny. Chuťově jsou opravdu výborné, takže pokud se neumíte uhlídat, tak budete mít menší problém. Myslím si, že nejlépe uděláte, když je koupíte vašim dětem, vy sami je neochutnáte a každý den jim dáte příděl, který mohou sníst. Snad máte skromné děti a 2 gumové bonbóny na den jim vystačí 😀

NAKUPUJTE NA: www.terezia.eu
FACEBOOK: TEREZIA COMPANY – Zdraví prospěšné houby a rostliny