0

#13 – Luci

Proměna Luci

Úžasná online spolupráce s Luckou, která samozřejmě přinesla své ovoce. Hrozně se mi líbí typ klientů, kteří se nebojí napsat, zeptat a pochlubit s výsledky. Sestavili jsme jídelníček, který jsme i několikrát změnili tak, aby byla Lucka neustále spokojená a stále ji chutnalo. Každý si vždycky myslí, že hubnutí je jen o rýži s kuřecím a o zelenině, proto mě hrozně potěšilo a zároveň překvapilo, když mi Lucka poslala seznam jejích oblíbených kombinací jídel, s prosbou, jestli bych se je mohl pokusit nějakým způsobem zařadit do jídelníčku. Nebyla to jídla, která obvykle do redukčních jídelníčků zařazuji, ale na druhou stranu jsem neměl důvod, proč je tam nedat. Hubnutí není vůbec o tom, že se budete nějak zásadně omezovat a líbí se mi, že tady v tomto případě to platilo.

Co na to klient?


Jednoho dne jsem si řekla, že je čas začít něco dělat! Dostala jsem na Romana doporučení od známého a tak jsem neváhala a kontaktovala ho. Už se stravuji dle jeho jídelníčků téměř půl roku, podotýkám dle jídelníčků, protože když jsem chtěla změnu nebo jakékoliv oživení, tak s tím nikdy neměl problém.

Ze začátku pro mě nebylo úplně snadné jídelníček dodržovat a překvapilo mě, že se musím stravovat až 5x-6x za den. Do té doby jsem jedla tak 3x, ale po čase jsem si na tuto rutinu navykla. Konečně jím pravidelně a můj režim dostal nějaký řád!

Než jsem se rozhodla Romana oslovit, navštěvovala jsem jen ženské fitness centrum a změna byla minimální. Opravdu teď můžu říct, že jídlo hraje VELKOU ROLI… a že nestačí jen cvičit, jak jsem se špatně domnívala.

Na spolupráci s Romanem se mi líbí nejen jeho ochota měnit mi jídelníčky, ale také jeho pohotovost a komunikace. Kdykoliv mi chyběla nějaká potravina, neváhala jsem mu napsat a do pár minut mi stihl najít vhodnou alternativu.

Další výhodou jídelníčků je, že jsou přímo sestavené na Vás. Bála jsem se stahovat si různé plány z internetu a „trápit se s nimi“, protože při nich by nakonec ani nějaká změna nemusela přijít a mohla bych si akorát tak ublížit.

Za mě to byla určitě skvělá investice. S Romanem dál pokračuji a neumím si to bez jeho jídelníčků představit 🙂

Leave a Reply