0

#8 – Petr Honig

promena-petr
Tak tito lidé mě opravdu dostali! Proč píšu v množném čísle? Noo, protože tohle bude taková série proměn rodiny Honigových! Před deseti týdny mě zkontaktovala druhá polovička Petra, a to Blanka, která chtěla jídelní a tréninkový plán na míru pro sebe a jejího muže (Petr). Po několika týdnech, kdy viděli výsledky, se rozhodli, že do toho zapojí i maminku Petra (alias tchyni Blanky).

Tak… ani jsem se nenadál, a je tady první proměna, kde se povedlo Petrovi shodit úžasných 11kg asi za 2 měsíce. Co k tomu říct? Ani nevím, protože upřímně jsem se s Peťou ani pořádně nebavil. Vše jsem řešil jen přes “spojku” Blanku. Vím, že cvičil jak měl, a jedl jak měl. Tady jde jasně vidět, že stačí jen chtít, a jít do toho naplno! Všechno jde, když se chce. Vynachválil bych ho, ale mám to zakázané od Blanky :D. Příště vám tedy představím její proměnu. Těšte se!

Co na to klient?


Sám za sebe mužů říct, že kombinace jídelníčku a cvičení je to nejlepší, co jsem za můj život zkusil. Všechno se dá vydržet na pohodu, a pokud máte vůli a sílu, tak do toho jděte. Stojí to za to!!
Poděkování Romanovi, a respekt k práci, kterou pro ostatní lidi dělá.
Na to jak mladej, tak je dobrej a trpělivej. Je vidět, že to co dělá ho baví. Moje máti, které je sedmdesát let, to komentovala jednou větou… ten chlapec mi zachránil život. Na moje fotky moc nekoukejte, protože to ještě vylepším. Blanka bude určíte lepší objekt, až se Vám bude chtít ukázat.

Leave a Reply