0

#2 – Martin Tylich

martin_tylich_promena

Tak tohle je můj skvělý kamarád Martin a jeho proměna. Vlevo na fotce má 75kg. Nemůžu říct, že tohle všechno přibral po mém jídelníčku a plánu, jelikož v době, kdy byla fotka pořízena jsem s ním ještě necvičil. Když jsme začli spolu, měl už nějakých 80kg. Před pár měsíci jsem mu vytvořil plány a dostal se po nich na 90 kg a myslím že dost kvalitních!! Mám z něj opravdu radost a nezbývá mi nic jiného než ho pořádně pochválit. Je to člověk který už si opravdu dlouho jde za svým a přibrat bylo pro něj jedním z hlavních cílů.

Co na to klient?

Poprvé, když jsem začal posilovat, zhruba před 5 lety, neměl jsem žádný jídelníček, o cvičení jsem nevěděl skoro vůbec nic a když, tak z internetu. Výsledky nebyly skoro žádné, ale nějakou tu svalovou hmotu jsem nabral. Potom jsem se tomu věnoval už méně. Po střední škole si Roman udělal trenérský kurz a začal jsem s ním chodit do posilovny a tady nastal ten velký zlom v mém tréninku. Poprvé jsem si s ním vyzkoušel mrtvý tah a docela mě to chytlo. Poprosil jsem ho o trénink a jídelníček na objem a začal jsem s ním cvičit hlavně v posilovně. Všechno šlo rychle nahoru – síla a svalová hmota. Ze 75-80kg, co jsem míval, mám teď něco kolem 90kg. S jídelníčkem jsem spokojen, ale musí si na to člověk zvyknout…

Všechno jde, když se chce. Trénink od Romana je sice dost záhul, ale to k tomu patří. Nemám co vytknout. Roman mi tak trochu změnil pohled na cvičení i na stravu. Díky němu jsem objevil to, co mě baví – powerlifting a strongman. Nedělám to ale zdaleka na takové úrovni jako on (spíš jen tak příležitostně a velmi amatérsky). S Romanem si možná vyzkoušíte to, co jste nikdy ještě nedělali (powerlifting, strongman) a pokud s ním budete chodit do posilovny, tak málo kdy zažijete nudný a pokaždé ten samý trénink. Roman je skvělý trenér, člověk a kamarád.

Leave a Reply