0

#18 – Markéta Žákovská

Proměna markéty, která shodila 14kg za 6 měsícůÚžasná proměna klientky, se kterou spolupracuji nějakým způsobem již přes půl roku. Chci ji moc pochválit, protože si se vším poradila skvěle! Nevěřil jsem svým očím, když jsem fotky viděl vedle sebe. Markét je poctivá, pravidelně mě o všem informuje a já jsem stále v obraze. Opravdu mě baví spolupráce, když vidím nadšení a zapálení pro jídelníček, který vytvořím! Markét trošičku polevila o vánočních svátcích… ale kdo také nepolevil! Důležité je, že se zase vrátila ke svému zajetému režimu a dokázala z toho vytěžit maximum! Doufám, že je Markét na sebe hrdá… protože já na ni ano!

Co na to klient?


Úplně si vzpomínám, jak jsem se asi měsíc odhodlávala k tomu, Romanovi napsat a poprosit ho o sestavení jídelníčku, protože jsem měla obavu z toho, jaké to bude, jestli to zvládnu, jaký bude Roman jako poradce atd. Veškeré tyto obavy se však rozplynuly už při první výměně zpráv, protože jsem hned vycítila Romanův skvělý kamarádský přístup a také velikou dávku podpory a motivace. To mě ze začátku opravdu hodně nakoplo.

Když jsem pak dostala jídelníček, milým překvapením pro mě byla také Romanova ochota hned změnit cokoli, co by mi nevyhovovalo. Jídelníček byl ale sestaven z běžně dostupných surovin a navíc takových, které mám opravdu ráda, takže jakékoli změny nebyly třeba. Jediné, co mě ze začátku zaskočilo, byly ty obrovské porce. Když se ale i přes tyto velké porce dostavily první výsledky, tak jsem pochopila, že hubnutí není o malém množství jídla, ba naopak. Postupný úbytek na váze mě nejen motivoval k dalšímu posunu, ale také jsem se začala cítit mnohem lépe. Měla jsem více energie, lepší náladu a celkově mě to všechno začalo bavit.

Jak jsem už zmínila, velmi mi pomohl nejen Romanův přístup a podpora, ale taky jeho ochota pohotově a trpělivě odpovídat na všechny moje otázky. Teď už se jen těším z naší pokračující spolupráce. A proto bych chtěla povzbudit všechny, kdo, stejně jako já kdysi, váhají, jestli Romana oslovit nebo ne. Ničeho se nebojte, Roman je opravdu milý a ochotný vám s čímkoli poradit. Myslím si, že nebudete litovat a po pár týdnech a prvních výsledcích budete nadšení stejně jako já 🙂

Leave a Reply