0

#17 – Jana Kociánová

Proměna Jana Kociánová - shodila 10kg
Janča je cílevědomá a svědomitá klientka, která nepotřebovala shodit váhu jen kvůli vzhledu, ale i kvůli problémům s kyčlemi, které se ji ozvaly po několika letech. Její lékařka řekla jasně, že musí shodit 8-10kg, nebo ji napíše léky. Jak já vždycky říkám, že záleží na tom, jak vypadáte, ale ne na tom, kolik vážíte, tak tady tomu bylo trochu jinak. Každé kilo, které Janča shodila vedlo ke zlepšení zdravotního stavu.

Janča je maminka na mateřské dovolené, která to zvládá opravdu skvěle. Často mi píší jiné maminky, že jsou v jednom kole a vůbec nic nestíhají. Zanevřou na sebe a nějaké zdravé stravování jde u nich stranou, protože na to “nemají” čas. Jak vidíte, tak ten čas se dá najít. Výmluvy tohoto typu jsou zbytečné, protože vždycky se najde někdo, kdo vám dokáže, že až takový problém to není. Není důvod se tedy vymlouvat na dítě, ale přiznat si, že ten větší důvod, proč to nejde, je jen LENOST. No… přiznejme si však, že lenost není o tom, jestli je nebo není člověk maminka dítěte. Pokud něco chcete, jděte do toho naplno. Najděte způsob, jak změny postavy dosáhnout…tak, jako tato úžasná klientka!

Co na to klient?


Zdravím všechny, co čtou tento příspěvek. Věřím, že Vám jistě pomůže v rozhodování zda do toho jít či nikoli 🙂

Je mi 33 let, měřím 157 cm. V životě jsem držela dietu jen jednou, a to po narození prvního syna, kdy jsem z váhy 52 kg nabrala na úctyhodných 82 kg. Ano, byla jsem jak vorvaň. Je fakt, že jsem celý život byla spíš holka štíhlá, co mohla sníst cokoliv a nepřibrala ani deko, ale to se změnilo. Od narození dítěte uběhlo dalších 6 let a já byla znovu těhotná se začínající váhou 52 kg. Na konci jsem však měla 73,5 kg. Nešlo mi to jen do bříška, ale opět jsem se komplexně roztekla 🙂

Po porodu 4.10.2016 se mi váha zastavila na 62 kg a nešla dolů. Byla jsem zoufalá. Dala jsem na doporučení kamaráda a oslavila Romana s tím, že nekojím, ale nemohu po císaři cvičit. Chtěla jsem tedy sestavit zdravý jídelníček, změnit svůj životní styl a naučit se jíst zdravě. Sestavil mi zdravý jídelniček i s pitným režimem na 8 týdnů z jídel, které jsem chtěla a které mám moc ráda. Vše jsem dodržela a po 8 týdnech…váha 52,7 kg. Přes boky jsem zhubla 5 cm, přes břicho 9,5 cm, přes nohy 5 cm.

Co potřebujete k tomu, abyste zhubli?

Je strašně důležité VĚŘIT Romanovi, protože ví, co dělá. Neubírejte si porce a dodržujte jídelníček, co Vám napíše, přesně do puntíku. Tenhle chlap tomu fakt rozumí! Věřte sami v sebe, mějte se rádi, buďte trpělivý, odhodlaní a hlavně vydržte! Bez čeho to nejde? Samozřejmě bez VŮLE. Pokud ji nebudete mít, nikdy nezhubnete.

Velké díky patří Romanovi, protože mi dal tipy na spoustu zdravých jídel, naučil mě jíst zdravě a vydatně. Necítím se unavená, ale plná energie. Co mi těch 8 týdnů dalo? Změnilo mi to život… k původnímu stravování se už nevrátím 🙂
Tímto však má spolupráce s Romanem nekončí :). Ještě je přede mnou spoustu práce, takže jedeme dál! Tohle je teprve začátek.

Všem ostatním chci vzkázat: JDĚTE DO TOHO.

Leave a Reply