0

Zhubněte snadno, rychle a bez pohybu

lossweight
Dnes Vám přináším úžasný článek o dietě, při které se zbavíte svých nadbytečných kil během pár dnů či týdnů! Nebude to běh na dlouhou trať, bude to snadné a bezbolestné, protože Vaše pohybová aktivita může zůstat taková, jaká nyní je. Denně Vám to zabere minimum času, protože příprava jídla bude velice jednoduchá. Nespotřebujete u toho ani mnoho nádobí, takže pokud nevlastníte myčku, určitě to oceníte. A co je nejlepší? Ušetříte peníze, protože tahle dieta nebude ani nákladná! Jde o nejlevnější dietu, co kdy svět poznal. No nezní to skvěle? Já věřím, že ano. Určitě se už nemůžete dočkat, až zjistíte, oč tu běží.

Vy, co mě sledujete, tak si nejspíš říkáte, že jsem se zbláznil. Já, abych psal o něčem takovém? Nebojte, nezbláznil jsem se! Všechno, co jsem právě napsal je hloupý vtip. Vím, že stále ze všech lidí, kteří se chtějí zbavit nadbytečných kil, lákají právě ty nejjednodušší cesty, jak shodit. Důvodem, proč jsem tento článek nazval tímto stylem, a proč jsem vedl v prvním odstavci silné řeči, jsou právě tito lidé. Vím, že na tohle klikne každý, kdo má potíže se svou váhou. Zároveň na tohle kliknou i lidé, kteří tomu alespoň trochu rozumějí, aby se pobavili, co to bude zase za kravinu. Sám většinou na takový podobný článek kliknu, zasměji se, jak může někdo takové blbosti napsat. Teď když vás tu všechny mám, tak prosím čtěte dál.

Čeho jsem tedy docílil? Tím, že přilákám na svou stránku nějakou návštěvnost. Pamatujte, že čím větší blbost (poutavý titulek), tím více lidí si ji přečte. A na to myslí většina stránek. Poutavý titulek vždy zaujme a je jedno co už dál redaktor napíše. Na každé stránce jsou reklamy a vy její návštěvou vyděláte někomu pár haléřů. Takže čím více návštěv, tím více peněz. Tím chci říct, že stránky, které lákají na podobný titulek, jako má tento článek, budou většinou obsahovat „blááboly“.

Vraťme se k samotným dietám. Diety na redukci fungují, o tom žádná. Ano, zhubnete. Čím jednodušší ta dieta je, tím více kilo většinou shodíme. Už jsem viděl spoustu variant. Některé vám doporučí jíst pouze jeden druh jídla. Jiné zase různé jídlo v malém množství. Všechny jsou však většinou založeny na tom, že přijmete o několik tisíc kilojoulů méně. Tím samozřejmě bude tělo tahat po zásobách a vy budete shazovat. Chápu, že je to určitě motivace. Po každém stoupnutí na váhu mít o pár gramů méně. V tomto momentě je tedy člověk spokojen. Ovšem bude spokojen po nějaké době? Ne! Vězte, že po několika dnech či týdnech prostě dostanete ,,žravou“, protože tělo bude potřebovat doplnit vše, co mu chybělo. Kdo se poznává?

Těmito dietami si akorát ublížíte. Dostanete se do velkých problémů, a Váš metabolismus úplně rozhodíte. Za to bude mluvit jo-jo-efekt, který nastane. A hlavně, při hubnutí budete spalovat jak svaly, tak tuky, ale při jo-jo-efektu přiberete hlavně tuky. Takže na tom budete nakonec hůř. Samozřejmě tyto diety jsou nápor na zdraví, pokožku, vlasy, budete bez nálady, hladoví, unavení, protivní a další věci. Čím více takových diet vyzkoušíte, tím víc si metabolismus rozhodíte a kil se budete zbavovat čím dál méně, až se dostanete do stavu, kdy se vám už nepodaří shodit nic. Sám to vidím, když mi píší lidé, kteří mi řeknou, že už toho vyzkoušeli mnoho a vždy se jim to vrátilo s několika kg navíc. Naordinovaný jídelní plán už na ně zabírá hůř, než na lidi, kteří tyhle hlouposti nevyváděli. Proto prosím buďte rozumní. Nedávejte na diety a změňte svůj životní styl. Nechtějte změnu postavy hned, protože je to záležitost na několik měsíců. Když jste byli schopni několik let přibírat, tak budete muset umět i několik měsíců shazovat.

A ještě více kritiky…

Když už jsme u té kritiky, tak společnosti, které nabízejí hubnutí pomocí koktejlů také nestojí za nic! Princip je úplně stejný. Určitě jste se někdy setkali se sympatickými osobami, které vás třeba v supermarketu zastaví a navrhnou Vám změření tuku v těle. Pak Vás uvedou do deprese, kdy Vám řeknou, jak špatně na tom jste, a pokud s tím něco neuděláte, tak budete mít vážné problémy. S těmito osobami se ani nebavte! To většinou nejsou žádní výživoví poradci. To jsou jen vyškolení lidé, které hlavně naučili jednat a prodávat. Znají akorát své „koktejly“, ale o výživě toho moc neví. Také pokud napíšete nějakému rádoby výživovému poradci a ten Vám začne zázračné „koktejly“ nabízet, tak rychle od něj pryč. Je to škoda peněz, které raději investujte do kvalitního jídelníčku, běžného jídla a běžných suplementů.

Snad jsem Vás v tomto článku přesvědčil, že drastické diety jsou k ničemu. Omlouvám se za to, že jste si žádnou užitečnou dietu neodnesli, i když titulek tomu nasvědčoval. Můžete si však odnést cenné rady, které Vám mohou zachránit postavu. Pokud chcete shazovat, můžete se se mnou poradit zde (zdarma). Nebo si rovnou nechat smysluplné plány sestavit, při kterých přijdou opravdové a hlavně udržitelné výsledky.

A nezapomeňte, že kdyby bylo snadné mít super postavu, měl by ji každý!

Leave a Reply