0

#10 – Dora Doležalová

dorka-promena

Dvouměsíční proměna Dorky, která absolutně přesedlala, a změnila svůj postoj jak ke cvičení, tak i stravě. Já ani nevím, co bych sám měl k tomuto napsat, protože Dorka to všechno napsala asi za mně. Uvědomila si své chyby, věřila mi, a proto se nám skvěle podařil upravit její metabolismus a celkově zlepšit postoj ke zdravému životnímu stylu. Je příkladem toho, že radikální omezování sacharidů nebo tuku, a fungování pouze přes bílkoviny nevede k úbytku tukové tkáně, ale jen k problémům ze kterých není jen tak jednoduché se dostat. Chtěl bych velice poděkovat Dorce za to, že mi opravdu věřila, a všechno skvěle dodržovala! Bylo na ní znát velké zapálení, a ta touha něco zlepšit! Chápu, že po tom, co skoro nejíte a dostanete radu, že máte jíst 2x až 3x tolik nemusí každému přijít jako rozumné… Proto jsou někteří k tomu hodně skeptičtí. Ono to tak však funguje! O to víc mě těší, že na tyhle rady opravdu dala, a přineslo to takové výsledky. Ještě jednou ji děkuji znovu za tu důvěru, kterou do mě vložila!

Co na to klient?


Dlouho jsem přemýšlela a váhala jestli se mám na Romana obrátit. Byla jsem přesvědčená, že musím dělat vše dobře. Sacharidy jsem si dopřávala v malé míře dopoledne a některé dny jsem se je snažila úplně vypouštět, jedla jsem pětkrát denně a pravidelně jsem chodila do fitka. Když jsem měla pocit, že se výsledky nedostavují, vždy jsem ještě ubrala. Docílila jsem jen toho, že jsem byla stále totálně bez energie, úplně vyčerpaná, věčně nemocná a stále jsem nehubla (možná vždy jen na váze).
Na začátku jsem chtěla jen tréninkový plán, protože jsem své neúspěchy a marné snažení připisovala špatně zvolenému tréninku. Nakonec jsme se NAŠTĚSTÍ domluvili na kombinaci jídelníčku spolu s tréninkovým plánem.
Když mi jídelníček přišel, přistupovala jsem k němu skepticky. Nedovedla jsem si představit, že bych mohla sníst tolik jídla. Ale s důvěrou vloženou do Romana jsem všechno dodržovala.
Spolupráce s Romanem mi kromě vizuální změny na které dál pracujeme, přinesla hlavně spoustu spoustu energie, jídla, zdraví :). Nikdy jsem se necítila líp.
Tímto bych chtěla Romanovi za všechno moc poděkovat. Vážím si jeho přístupu, zodpovědnosti a trpělivosti v odpovědích na mé věčné dotazy.

Leave a Reply