Renovality – slevový kód na nákup RG10

Renovality přírodní kosmetické oleje

Kosmetické oleje podporují strongmana?

Když se mrkneme na sortiment Renovality, tak zjistíme, že prodávají především kosmetické oleje, které já, jako chlap, neužívám. A i když je tu samozřejmě možnost, že bych si je také na sebe patlal, tak se přiznám, že ačkoliv jsem velkým propagátorem přírodních produktů, tak používat oleje na vlasy nebo pleť není nic, co mě nějak láká. Přesto jsem si našel u Renovality jeden zásadní produkt (hořčíkový olej), který mi v přípravě neuvěřitelně pomáhá.

Tento produkt jsem užíval nějaký čas a mě když něco sedí, tak mám potřebu to té firmě říct. Napsal jsem jim, produkt vychválil a shodou okolností jsme zjistili, že je to firma z místa, kde v podstatě bydlím a domluvili jsme se na spolupráci. Jedná se o menší rodinnou firmu, která dokáže svým neuvěřitelným přátelským a přesto profesionálním přístupem zaujmout snad každého! Líbí se mi vše, co dělají a musím říct, že to dělají opravdu dobře. Nemám rozhodně problém se za ně postavit! Co je pro mě nejdůležitější je však to, že jsou všechny jejich produkty přírodní.

Užívám od Renovality pouze 2 věci, takže vám je ve stručnosti představím.

Hořčíkový olej

Hořčíkový olej od RenovalityHořčík je jeden z nejvíce deficientních minerálů a je potřeba jej pravidelně doplňovat. S dostatkem hořčíku v těle je život rozhodně jednodušší, jelikož těch funkcí má opravdu nespočet. Nedostatek hořčíků může vést například k migrénám, poruchám spánku, psychickým problémům, poruchám imunity a spoustě dalším problémům. Mě osobně však nejvíce pomáhá regenerovat nervový systém a zbavuje mě křečí, které mě občas při vyšší intenzitě tréninku trápily.

Nejčastější způsob doplňování hořčíků je z doplňků stravy. U některých forem hořčíku je občas problém v tom, že nejsou pro tělo dobře využitelné. U hořčíkového oleje dochází ke vstřebávání tohoto minerálu přes pokožku, kdy je ta využitelnost vysoká.

Tea tree oil

Druhý a zároveň poslední produkt od Renovality, který užívám. Jedná se o olej, který je skvělý proti akné, zlepšuje hojení ať už po oděrkách, popáleninách nebo infekcích. Já osobně jej používám hlavně na mozoly, které k mému sportu patří. S tea tree oil se mozoly mnohem lépe hojí a pokud dojde k úplnému servání mozolu, tak ze zkušenosti můžu říci, že je hojení o takových 30-40% rychlejší.

To jsou všechny produkty, které užívám. Třeba časem vyzkouším i něco “ženského” 😀

Vím, že mě sleduje velké procento žen, takže vám doporučuji sortiment Renovality pečlivě prozkoumat. Jedná se opravdu o čistě přírodní produkty a člověk by měl takovým produktům dávat vždy přednost. Osoby něžnějšího pohlaví z mého okolí jejich produkty užívají, a že by si je ještě někdo nevychválil? Zatím takovou zkušenost nemám!

Nejvíce chvály slyším na arganový olej pro regeneraci vlasů a opuncii pro krásnou pleť, která je vůbec nejluxusnějším olejem na trhu. Jo a pokud si chcete dopřát relaxační a voňavou koupel nebo vás má kdo namasírovat, tak prý rozhodně sáhněte po levandulovém oleji.

Tak a nakonec tady mám pro vás slevový kód, který když využijete, tak máte slevu 10% na celou objednávku. Použitím slevového kódu mě zároveň podpoříte. Všem, co tak učiní, moc děkuji 🙂

Sleva na nákup

Při objednávání na www.renovality.cz můžete využít slevový kód.

Slevový kód: RG10

NAKUPUJTE NA: www.renovality.cz
FACEBOOK: Renovality