Malou pomocí mi můžete pomoci splnit můj velký sen

Strongman – sport, který nejspíš mnohým z vás nic neřekne. Pro mě je to však hlavní náplň mého života. Trénuji víceméně každý den a dělám vše proto, abych se neustále zlepšoval a jednou porovnal s celým světem! Věřím, že na to mám, a že už teď jsem víceméně schopný konkurovat nejlepším strongmanům do 90kg na celém světě. Tento sport není u nás ještě tak známý a tudíž v něm nejsou ani peníze. Děláte to všechno víceméně z lásky k němu, protože finance se vám v tomto případě nevrátí. Jen je do toho vkládáte. Takže tady jednoduše platí, že čím více chcete závodit, tím víc musíte utratit. A čím prestižnější soutěž, tím více financí potřebujete. Asi nemusím zmiňovat, že závody na jiném kontinentu si vezmou docela dost peněz (letenka, ubytování, stravování, startovné a jiné náklady s tímto spojené).

Mistrovství Slovenské Republiky - Strongman U90 - 1. místo

Mistrovství Slovenské Republiky – Strongman U90 – 1. místo

Korunka ke korunce

Vím, že často lidem pomůžu a nic od nich nechci. Nejsem ten typ člověka, co potřebuje za každou cenu vydělat. Rád dělám lidem radost a rád pomáhám. Často mi nabízíte peníze a já je odmítám se slovy, že někdy, když bude potřeba, tak pomůžete zase vy mě! Začínám čím dál více zjišťovat, jak velká síla je v malé pomoci od spousty lidí. Rozhodl jsem se tedy založit PayPal (internetová peněženka), do které může každý z vás kdykoliv vložit libovolný příspěvek. Absolutně nikoho nenutím a nevyžaduji po nikom, aby mi něco přispíval. Já tohle beru jako takovou pokladničku, ve které budu shromažďovat peníze a až jednou bude čas, tak je vyberu a využiji k nákladům, které půjdou na nějaké velké závody! Pokud mi chcete pomoci, tak budu samozřejmě opravdu vděčný každému z vás! Pro mě je jakákoliv pomoc – velká pomoc, takže každá korunka se hodí!

Jak přispět?

Finančně přispět můžete kliknutím na tlačítko Donate. Je to stejné, jako nákup přes platební kartu na nějakém eshopu. Částku si můžete zvolit libovolnou.

Děkuji moc všem! A nejen těm, co přispívají. Děkuji opravdu všem, co mi fandí, drží palce a podporují mě jakýmkoliv způsobem! Jsem vám všem moc vděčný!

Slibuji, že až jednou na takových závodech budu, tak předvedu co nejlepší výkon! Za nás všechny!