#9 – Blanka Honigová

promena-blanka
Jak jsem slíbil. Tohle je Blanka, manželka Petra(proměna #8), která shodila sice méně kg než její drahý, ale na pohled udělala za 2 měsíce kus práce a úžasnou proměnu! Nejde vůbec o to, kdo kolik shodí kilo. Jde hlavně o to, jak se člověk cítí, a jak vypadá. Je úžasné tyhle pokroky sledovat, a je úžasné vědět, že oni se s ničím takovým se ještě nespokojili. Pokračují a makají dál! Přesně tak by to mělo být!

To však není všechno… Honigových bude ještě více. Uzavřeme tuhle kapitolu proměnou tchyně Blanky, která se do držení jídelního plánu pustila nedávno.

Co na to klient?


Ahoj, tak jsem tu v celé své kráse!!! Jak vpravo – tak vlevo! 🙂 Za ty dva měsíce o něco odhodlanější, spokojenější a plná energie. Dík moc Romanovi za ochotu a čas, který nám věnoval. Musím Vás ale varovat – cvičení způsobuje zdraví a radost!!! 🙂
Ale jinak to rozhodně stojí za to, a pod taktovkou Romana, a špetkou snahy si třeba i někdo z Vás splní sen o lepší postavě. Nebojte se, i já mám děti, práci a děsně málo času! Cítím se skvěle. Nejsem unavená a vím, že to fakt funguje… Tak není co řešit – JEDEME DÁL! 🙂

Malou pomocí mi můžete pomoci splnit můj velký sen


Čím dál více zjišťuji, jak velká síla je v malé pomoci od spousty lidí. Já mám svůj sen, na kterým se snažím pracovat každý den. Uznávám, že v tomto případě by se mi hodila pomoc, jelikož sport, kterým žiji, patří k těm sportů, do kterých peníze jen investujete, ale nikdy se nevrátí.
Kliknutím zjisti více...

Buďte první kdo přidá komentář

Napsat komentář