#6 – Anonymní klient

Anonymní klientka proměna

Jedna z dalších klientek, která to prostě nevzdala a šla/jde si za svým cílem! Potřebovala k tomu jen návod a necelý půl rok. Vlastně jsem o ni několik měsíců nevěděl. Jednoho dne jsem ji sestavil plány, párkrát jsme si napsali, a ona o několik měsíců později přišla s tak úžasným výsledkem! Úpřímně, byl jsem hodně překvapený a jsem opravdu nadšený, že se ji tohle povedlo! Patří ji můj veliký obdiv!

Co na to klient?


Vlastně ani nevím, jak začít. Někde na netu jsem našla změnu Hallové, která mě neskutečně inspirovala. Zeptala jsem se jí, a ta mě odkázala tady na Romana, který mi sepsal jídelníček i s tréninkovým plánem… Bohužel jsem byla naprosto neponaučitelná, a tejden po tom jsem skončila s lžičkou v nutele…ale snažila jsem se to dodržovat 🙂 Jídelníček mě naučil, jak porcovat, kolik toho jíst, necpat se a rozložit si to do celého dne… Necelý půlrok jsem se to snažila dodržet, výsledky se dostavily. Tak přeji silnou vůli všem 🙂

Malou pomocí mi můžete pomoci splnit můj velký sen


Čím dál více zjišťuji, jak velká síla je v malé pomoci od spousty lidí. Já mám svůj sen, na kterým se snažím pracovat každý den. Uznávám, že v tomto případě by se mi hodila pomoc, jelikož sport, kterým žiji, patří k těm sportů, do kterých peníze jen investujete, ale nikdy se nevrátí.
Kliknutím zjisti více...

Buďte první kdo přidá komentář

Napsat komentář