#11 – Ivana Kyzourová

Proměna Ivana Kyzourová
Proměna mé klientky, se kterou spolupracuji už skoro 3 měsíce. Musím říct, že jsem opravdu nad míru spokojen s jejím přístupem, protože jde vidět, že tohle bere opravdu vážně! Každou chvíli dává vědět jak to jde a mě vždycky překvapí její pozitivní přístup ke stravování a tréninku. Přesně takhle to má vypadat. A co je nejlepší? V tomto období proměny byly vánoční svátky, kdy všichni přibírají! Tady se jelo kromě štědrovečerní večeře podle plánu! No ještě aby to ty výsledky nepřineslo! 🙂 Příští proměna už bude doufám zezadu, protože máme v plánu zapracovat na pořádném zadku!

Co na to klient?


s Romanem mé cvičení dostalo řád, stravování mi změnil o 100%. Již první týden ukázal, že je to správná cesta, ze které už nechci sejít. Řídím se heslem – věř svému trenérovi – protože tenhle trenér je prostě nejlepší a já jsem pochodující výsledek jeho práce 🙂

Malou pomocí mi můžete pomoci splnit můj velký sen


Čím dál více zjišťuji, jak velká síla je v malé pomoci od spousty lidí. Já mám svůj sen, na kterým se snažím pracovat každý den. Uznávám, že v tomto případě by se mi hodila pomoc, jelikož sport, kterým žiji, patří k těm sportů, do kterých peníze jen investujete, ale nikdy se nevrátí.
Kliknutím zjisti více...

Buďte první kdo přidá komentář

Napsat komentář