#1 – Moje proměna

Nabral 20kg

Tohle je má proměna asi po roce cvičení v posilovně. Byl jsem absolutní začátečník  a o cvičení nevěděl absolutně nic. Všelijakým samostudiem jsem se snažil přibrat a nakonec se povedlo. Našel jsem si zálibu v powerliftingu a strongmanech. Sporty, kterým se věnuji a aktivně závodím.

Svalová hmota se při běhacích aktivitách buduje těžko…

Nejprve jsem hrál fotbal. Na fotce vlevo jsem už trochu doma cvičil a k tomu hodně běhal. Teď mi chodí hodně dotazů, jestli je možné přibrat třeba 5 – 10 kg svalové hmoty cvičením doma s vlastní váhou a ještě u toho dělat další aktivity, které jsou spíš běhací (hraní fotbalu, tenisu apod.. ). Pokud budete dělat tolik aktivit, váš výdej bude tak velký, že byste museli toho sníst opravdu, ale opravdu moc. Jde to, ale je to hodně obtížné, hlavně u lidí, kterým se těžko nabírá. Kdo chce pořádně přibrat, ať se sebere a jde do posilovny. Tam se buduje svalová hmota!

Malou pomocí mi můžete pomoci splnit můj velký sen


Čím dál více zjišťuji, jak velká síla je v malé pomoci od spousty lidí. Já mám svůj sen, na kterým se snažím pracovat každý den. Uznávám, že v tomto případě by se mi hodila pomoc, jelikož sport, kterým žiji, patří k těm sportů, do kterých peníze jen investujete, ale nikdy se nevrátí.
Kliknutím zjisti více...

Buďte první kdo přidá komentář

Napsat komentář